Zľava!

Klip rám A3

Klip rám A3 z kvalitného eloxovaného hliníka s odolnou fóliou, ktorá ochráni grafiku

Klaprám A3 (tiež nazývaný ako clip-frame alebo snap frame) je vyrobený z kvalitného anodizovaného hliníka, ktorý má šírku 25 mm, vďaka čomu poskytuje vynikajúcu pevnosť a dlhú životnosť aj pri opakovanom vkladaní plagátov. Vloženie grafiky do rámu je veľmi jednoduché a rýchle vďaka systému „snap-on“ profilov, do ktorých sa vkladá plagát a ochranná fólia. Ochranná fólia chráni vašu grafiku pred UV žiarením, poveternostnými vplyvmi a poškriabaním alebo iným mechanickým poškodením.

12,67 15,50  s DPH

Popis produktu

Klip rám A3, veľkosť grafiky 297×420 mm
  • rozmer grafiky do klaprámu – 297 mm x 420 mm
  • rýchla výmena grafiky vďaka klap-systému
  • dostupné v dvoch farebných variantách
  • ostré rohy klaprámu, rezané pod uhlom 45°
  • šírka profilov rámu je 25 mm, čo zaručuje vysokú pevnosť rámu
  • silná antireflexná fólia, ktorá chráni grafiku
  • balenie obsahuje kotviaci materiál do steny – skrutky a hmoždinky

Vlastnosti

Ďalšie informácie

Hmotnosť2 kg
Rozmery2 × 35 × 47 cm
Farba

Čierna, Strieborná

Materiál

Elox, Hliník

Značka: AdMakers

Súvisiace produkty

Kliprám A4
Plagátový kliprám A4 (často nazývaný aj kliprám, cliprám alebo zaklapávací plagátový rám) je vyrobený z kvalitného eloxovaného hliníka, ktorý vďaka...

7,00 10,00  s DPH

Klaprám A2
Klaprám A2 (často nazývaný aj kliprám, cliprám alebo zaklapávací rám) je vyrobený z kvalitného eloxovaného hliníka, ktorý vďaka šírke 25...

9,38 18,32  s DPH

Klaprám A1
Klaprám A1 (často nazývaný aj kliprám, cliprám alebo zaklapávací rám) je vyrobený z odolného eloxovaného hliníka, ktorý vďaka šírke 25...

18,29 23,96  s DPH

Ďalšie informácie

Vylepšite svoje vizuálne zobrazenia pomocou všestranného a štýlového plagátového rámu. Tento elegantný klap rám A3, navrhnutý na profesionálne a efektívne zobrazovanie plagátov a reklám, je ideálny pre reštaurácie, hotely, čerpacie stanice a iné organizácie.

Plagátový kliprám A4 vyniká svojou odolnosťou, vďaka čomu je obľúbenou voľbou v rôznych prostrediach, ako sú maloobchodné predajne, reštaurácie, kancelárie, výstavy a vzdelávacie inštitúcie. Vďaka svojim ideálnym rozmerom plagátu 297 mm x 420 mm dosahuje dokonalú rovnováhu medzi viditeľnosťou a priestorovou efektívnosťou, čím zaisťuje, že vaša správa upúta pozornosť bez toho, aby zahltil okolie.

Jednou z výnimočných vlastností plagátového rámu A3  je jeho užívateľsky prívetivý dizajn, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu plagátov. Vďaka zaklapávacím okrajom môžete ľahko odstrániť ochranný kryt, vymeniť plagát a v priebehu niekoľkých sekúnd ho znova zalepiť. Rozlúčte sa s problémami s tradičnými rámami a užívajte si pohodlie rýchlych a bezproblémových aktualizácií, kedykoľvek budete potrebovať.

Odolnosť je kľúčová a plagátový kliprám A3 to prináša, pretože je vyrobený z pevného a odolného 25mm hliníkového profilu. Obsahuje tiež odolnú PVC fóliu, ktorá chráni vaše plagáty pred prachom, vlhkosťou a odtlačkami prstov. Vaše plagáty si zachovajú svoj pôvodný stav, čím sa predĺži ich životnosť a znížia sa náklady na výmenu.

Kliprám A3 ponúka nielen funkčnosť, ale dodáva vašim displejom aj punc profesionality. Či už propagujete produkty, zdieľate informácie alebo zobrazujete umelecké diela, Klip rám A3 zaistí dôveryhodnú prezentáciu na úrovni.

Všestrannosť je kľúčom, pokiaľ ide o možnosti montáže plagátového rámu. Dá sa ľahko pripevniť na steny, dvere, okná alebo voľne stojace displeje, čo vám poskytuje flexibilitu pri strategickom umiestnení vašich plagátov pre optimálnu viditeľnosť a záber. Montáž na stenu je možná buď pomocou priloženého spojovacieho materiálu v podobe hmoždiniek so šroubami alebo pomocou obojstrannej lepiacej pásky (nie je súčasťou balenia)

Dôležité informácie: rozmer grafiky 297 mm x 420 mm, šírka profilov 25 mm, silná antireflexná fólia

Dostupné na objednávku

Tovar je dostupný na objednávku u nášho dodávateľa. O predpokladanom termíne dodania Vás budeme informovať čo najskôr, ako obdržíme Vašu objednávku. V prípade, že Vám termín dodania nebude vyhovovať môžete objednávku samozrejme bezplatne zrušiť. 

Na sklade

Tovar je dostupný na našom sklade v určitom množstve. V prípade, že objednáte väčšie množstvo ako máme skladom, budeme Vás čo možno najskôr informovať o termíne a možnostiach dodania (prípadne objednávku rozdelíme) 

Nedostupné

Tovar žiaľ momentálne nie je možné objednať pre jeho aktuálnu nedostupnosť.