Ktorý roll up vybrať?

Rollupy sú neodmysliteľnou súčasťou každého výstavného či reprezentačného stánku, prednášok či konferencií.

Aký typ rollupu teda zvoliť, aby splnil vaše nároky na využitie? Pri rollupoch je potrebné zohľadniť najme početnosť vymieňania grafiky a skladanie, rozkladanie a prenášanie konštrukcie. Pre menej náročné podmienky, tj. ak plánujete roll up vystaviť napríklad vo firme alebo na mieste, kde nebude dochádzať k jeho častému skladaniu a rozkladaniu, odporúčame produktové rady LIGHT a NORMAL.

Konštrukcia je z eloxovaného hliníka, banner sa na spodnej časti upevní kvalitnou 3M páskou a na vrchnej časti sa nachádza pevný zaklapávací systém. Tyč je dostatočne dlhá a prevedenie umožňuje primerané španovanie bannera bez deformácie.

Ktorý roll up vybrať? | AdMakers
Ktorý roll up vybrať? | AdMakers
Ktorý roll up vybrať? | AdMakers
Ktorý roll up vybrať? | AdMakers

Pre náročnejších sú v ponuke rady EXTRA alebo STRONG. Tieto prevedenia sú vyrobené z tvrdej a dodatočne spevnené hliníkovej konštrukcie, ktorá bez problémov zvládne opakované použitie na výstavách či kongresoch, časté prenášanie i cestovanie.

Súčasťou balenia je aj pevná cestovná taška, do ktorej po zrolovaní roll up jednoducho zbalíte a prenesiete.

Rollupy je vhodné použiť s blockout alebo klasickým bannerom. Konštrukcia je estetická, banner je dostatočne španovaný a tyč nepretŕča nad vrchnú stranu bannera.

Dostupné na objednávku

Tovar je dostupný na objednávku u nášho dodávateľa. O predpokladanom termíne dodania Vás budeme informovať čo najskôr, ako obdržíme Vašu objednávku. V prípade, že Vám termín dodania nebude vyhovovať môžete objednávku samozrejme bezplatne zrušiť. 

Na sklade

Tovar je dostupný na našom sklade v určitom množstve. V prípade, že objednáte väčšie množstvo ako máme skladom, budeme Vás čo možno najskôr informovať o termíne a možnostiach dodania (prípadne objednávku rozdelíme) 

Nedostupné

Tovar žiaľ momentálne nie je možné objednať pre jeho aktuálnu nedostupnosť.