Kategória: Plagátové lišty

Plagátové lišty predstavujú elegantné a praktické riešenie pre efektívne vystavovanie grafických materiálov v veľkých a priestranných priestoroch. Taktiež umožňujú rýchlu a častú výmenu grafických materiálov.

Zaklapávacie lišty na upevnenie plagátu a zavesenie....

14,04  s DPH

Zaklapávacie lišty na upevnenie plagátu a zavesenie....

15,91  s DPH

Zaklapávacie lišty na upevnenie plagátu a zavesenie....

13,10  s DPH

Zaklapávacie lišty na upevnenie plagátu a zavesenie....

11,21  s DPH

Reklamné plagátové lišty pre rôzne veľkosti grafík

Tieto lišty sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť a profesionálny vzhľad. Vďaka jednoduchému systému upevnenia a výmeny plagátov sú ideálne na zobrazenie aktuálnych akcií, produktov alebo informácií. Plagátové lišty sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám, a ich moderný dizajn zaručuje, že budú vkusne dopĺňať akýkoľvek obchodný priestor.

Výmenu grafiky môžete jednoducho uskutočniť bez použitia náradia – stačí odklopiť obidve lišty, následne vložiť novú grafiku a lišty zaklopiť naspäť.

Naše lišty umožňujú vloženie grafík s šírkou 85 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm.

Dostupné na objednávku

Tovar je dostupný na objednávku u nášho dodávateľa. O predpokladanom termíne dodania Vás budeme informovať čo najskôr, ako obdržíme Vašu objednávku. V prípade, že Vám termín dodania nebude vyhovovať môžete objednávku samozrejme bezplatne zrušiť. 

Na sklade

Tovar je dostupný na našom sklade v určitom množstve. V prípade, že objednáte väčšie množstvo ako máme skladom, budeme Vás čo možno najskôr informovať o termíne a možnostiach dodania (prípadne objednávku rozdelíme) 

Nedostupné

Tovar žiaľ momentálne nie je možné objednať pre jeho aktuálnu nedostupnosť.